Додати в закладки
 Соціальна сфера
/
Соціальний захист
/
Управління праці та соціального захисту населення
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Управління праці та соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ  ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ АРТЕМІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Юридична адреса: 84500, Донецька область, м. Бахмут, вул. Мира, 69, 
телефон: 44-71-54, е
-mail: utisznar@artemovsk.dc.ukrtel.net 
Начальник УПСЗН АРДА – 
Мусаєва Ганна Миколаївна. 

Проблема соціального захисту населення – одна з ключових проблем як в Україні в цілому, так зокрема і кожного населеного пункту. На жаль, існуюча система соціального захисту, а також обмежені фінансові ресурси не дозволяють задовольнити в повному обсязі та на належному рівні всіх потребуючих в соціальній допомозі.

З 2004 року в системі соціального захисту населення впроваджувався проект “Підвищення ефективності управління реформою соціального захисту населення в Україні”. Управління праці та соціального захисту населення Артемівської районної державної адміністрації наряду з 19 пілотними управліннями приймало участь в його реалізації. З 2006 року Управління праці та соціального захисту населення Артемівської райдержадміністрації приймає участь в провадженні спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку Проекту “Удосконалення системи соціальної допомоги ”.


Основними цілями проекту є:

·         спрощення та уніфікація адміністрування програм соціального захисту населення;

·         забезпечення підвищення рівня задоволення населення програмами соціальної допомоги, в тому числі тих, хто отримує допомогу, та сприйняття їх громадянським суспільством в цілому;

·         створення єдиної технології обслуговування населення органами праці та соціального захисту населення.

В Управлінні прийом громадян здійснюється за единою технологією згідно Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 23.05.2005р. № 183 «Про впровадження в місцевих органах праці та соціального захисту населення єдиної технології прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги».

В Приймальні передбачені місця спеціалістів з прийому всіх видів соціальної допомоги, відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян і відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, сектору державних соціальних інспекторів, сектору контролю перевірки вірності призначень пенсій, сектору з питань праці та соціально-трудових відносин.

Прийом населення здійснюється з 8-00 до 17-00 щодня з понеділка по п’ятницю без обідньої перерви та технологічних перерв. Впроваджений попередній запис на прийом.

Впровадження єдиної технології прийому громадян дозволило підвищити ефективність використання наявних ресурсів, в першу чергу людських. Оптимізація роботи спеціалістів забезпечила маскимальну зручність для відвідувачів Управління. Зокрема, скорочений час, необхідний для оформлення громадянами заяв з відповідними документами та на їх опрацювання при призначенні допомоги (до 20 хвилин). Попередній запис на прийом, впровадження щоденної безперервної роботи спеціалістів Управління дозволило ліквідувати черги громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальної допомоги.

З метою підвищення адресності соціальної допомоги та надання якісних послуг отримувачам допомоги з максимальною зручністю та мінімальними затратами в Управлінні впроваджена виїзна форма роботи, працює мобільний офіс. Спеціалісти Управління надають консультації та приймають необхідні документи для призначення усіх видів соціальної допомоги в 1 селищній, 24 сільских та 1 міській радах. В усіх радах розташовані стенди з інформацією, яка стосується роботи Управління (інформація про порядок надання всіх видів соціальної допомоги, часи роботи управління тощо).

В кожній раді працює уповноважена особа з соціальних питань, яка призначена розпорядженням голови ради. Уповноважені особи поновлюють інформацію, здійснюють прийом населення, консультують з питань надання усіх видів соціальної допомоги, пояснюють порядок оформлення єдиного пакету документів, передають до Управління пропозиції та зауваження, які надійшли від населення, інформують про роботу з соціального обслуговування громадян. З уповноваженими особами з соціальних питань погоджуються графіки виїздів спеціалістів Управління до населених пунктів.


Спеціалістами Управління систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з питань надання всіх видів соціальної допомоги через засоби масової інформації, проводяться прямі лінії з начальником управління, його заступниками.
    
В управлінні праці та соціального захисту населення функціонує «телефон довіри» 44-91-71 з понеділка по четвер кожного тижня з 14-00 до 16-00 години.
    
В управлінні праці та соціального захисту населення Артемівської райдержадміністрації відкрита «Гаряча» телефонна лінія з питань надання соціальної допомоги, житлових субсидій сім’ям, які опинились у тяжкому фінансовому положенні.
    
Телефон «Гарячої» лінії 44-71-55 працює щоденно с понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 години.
     З 28 січня в управлінні праці та соціального захисту населення Артемівської районної державної адміністрації відкрито «Гарячу лінію» з питань затримки або невиплати заробітної прали за телефоном 44-71-56.
  


Звернення громадян
Інформація про роботу управління праці та соціального захисту населення
Акция милосердия
 
Чорнобиль 26 років потому 

Довідка на засідання колегії райдержадміністрації з питаня "Про заходи щодо створення суспільства рівних можливостей"
Аналіз роботи комісії по контролю за цільовим використанням допомоги при народжені дитини за 2011 рік  

Заходи щодо соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 

ЗАХОДИ з визначення в Артемівському районі 1 жовтня 2012 року Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Заходи з визначення Районної програми подолання та запобігання бідності на період 2012-2015 років з І півріччя 2012 року

 

Оголошення

Новини
06.08.2020
  Шановні будівельники, ветерани галузі!   Від щирого серця вітаю Вас і ваші родини з професійним святом - Днем будівельника ! Ваша професія відповідальна, благородна та поважна. Усе, що...
Деталі >
17.07.2020
Шановні мешканці Бахмутського району!          Товариство Червоного Хреста України приймає активну участь у реагуванні на виклики пандемії Covid – 19, підтримує...
Деталі >
16.07.2020
Шановні металурги!   Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Ви присвятили своє життя найгарячішій, складній та почесній професії. Ваша...
Деталі >
12.07.2020
Чемпіонат області з пляжного волейболу
  З 10 по 12 липня 2020 року у Лиманській ОТГ на пляжі «Дарина» відбувся Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу серед команд чоловіків та жінок сільських районів, присвячений 70-річчю...
Деталі >
02.07.2020
Шановні співробітники та ветерани правоохоронних органів!
  Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України! Ваша щоденна самовіддана служба пов'язана з величезним ризиком і відповідальністю. Саме від Вас залежить порядок...
Деталі >
Фотогалерея