Додати в закладки
 Соціальна сфера
/
Соціальний захист
/
Комунальна установа «Бахмутський районний територіальній центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Комунальна установа «Бахмутський районний територіальній центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

          Підтримка соціально незахищених верств населення Бахмутського району здійснюється через комунальну установу «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (далі – територіальний центр), яку очолює директор - Степанова Ганна Василівна.

           Юридична адреса територіального центру: м. Світлодарськ, вул. Без назви, буд.16. Фактична адреса: м. Бахмут, вул. Садова, буд. 169а. Довідки за телефоном: 44–62–95.
           Територіальний центр утворено для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання.
          До складу КУ «Бахмутський райтерцентр» входять три відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення денного перебування.
          У відділенні соціальної допомоги вдома надаються наступні послуги:
- доставка продуктів харчування і приготування їжі;
- годування;
- придбання та доставка товарів з магазину або базару;
- забезпечення медикаментами;
- виклик лікаря;
- прання білизни і прибирання житла;
- допомога у дотриманні особистої гігієни;
- допомога в обробці присадибних ділянок (не більше 0,02 гектара);
- читання преси;
- оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-     
комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги;
- внесення платежів;
- доставка дров, вугілля, води та інше.
          У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надаються продуктові набори, разова матеріальна грошова допомога, також при відділенні діє пункт з прийому та видачі вживаного одягу, взуття тощо, який приймає благодійну допомогу у вигляді вживаних речей від усіх бажаючих. Крім цього при відділенні працює швачка та робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, якими надається допомога з шиття та дрібного ремонту будинків малозабезпеченим громадянам.
          У відділенні денного перебування, яке знаходиться у м. Світлодарськ, надаються наступні послуги:
 -  вимірювання артеріального тиску, температури;
 - реабілітаційні послуги;
 - лікувальна фізкультура та гімнастика;
 - консультації медичного робітника;
 - заняття на тренажерах и лікувальних масаж;
 - послуги соціального характеру;
 - робота клубів за інтересами;
 - заняття в «Університеті третього віку».
        Також при КУ «Бахмутский райтерцентр» працює психолог та юрист, якими надаються наступні послуги:
- групові заняття з психологом;
     - індивідуальні консультації, спрямовані на адаптацію в соціумі людей похилого віку,одиноких громадян , інвалідів ,людей , що опинилися в складній життєвій ситуації;
- консультації з питань:
           - право на соціальне забезпечення за віком ,інвалідністю,втрати годувальника;
           -    оформлення матеріальної допомоги;
           -   захист прав осіб, які за станом здоров’я не можуть здійснювати свої права та обов’язки.
        З метою підтримки життєдіяльності, соціальної активності громадян похилого віку, покращення їх емоційного, психологічного, фізичного стану, сприяння зайнятості та об’єднання, розширення кругозору, підвищення навчального рівня літніх людей в КУ «Бахмутський райтерцентр» працює  «Університет третього віку» в м.Часів Яр.
Університет третього віку – це інноваційний проект, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя.
Це проект підтримки і турботи держави, який дозволяє людям знову відчути себе потрібними, цінувати себе в будь – якому віці, знайти нових друзів, реалізувати свої таланти.
        На безоплатне соціальне обслуговування у КУ «Бахмутський райтерцентр»  мають право:
          - громадяни  похилого  віку,  інваліди,  хворі  (з  числаосіб працездатного   віку   на   період   до  встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд  і  допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;
     - громадяни, які  перебувають  у  складній  життєвій  ситуації у зв'язку  з  безробіттям  і  зареєстровані   в  державній   службі зайнятості   як   такі,   що   шукають  роботу,  стихійним  лихом, катастрофою (і мають  на своєму  утриманні  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів,    осіб    похилого    віку,   інвалідів),   якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум  для  сім'ї.
        У випадку коли вищевказані громадяни мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або сукупний дохід їх сімей вищий ніж прожитковий мінімум для сім’ї, територіальним центром можуть надаватись платні соціальні послуги згідно затверджених тарифів.
 

 

До відома! Наказ Міністерства соціальної політики від 07.06.2017 №956

В Бахмутському районі працює КУ «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», який очолює директор - Степанова Ганна Василівна. Територіальний центр розташований за адресою м. Бахмут,, вул. Сибірцева, 214. Довідки за телефоном: 44–62–95.

В складі КУ «Артемівський райтерцентр» діють 3 відділення:

у відділенні соціальної допомоги вдома надаються такі послуги:

- доставка продуктів харчування і приготування їжі;

- годування;

- придбання та доставка товарів з магазину або базару;

- забезпечення медикаментами;

- виклик лікаря;

- прання білизни і прибирання житла;

- допомога у дотриманні особистої гігієни;

- допомога в обробітку присадибних ділянок (не більше 0,02 гектара);

- читання преси;

- оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-     

комунальних послуг та інших видів соціальної допомоги;

- внесення платежів;

- допомога в рубці дров;

- ремонт по двору та інше;

у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надаються продукти харчування, грошова допомога та інше, також при відділенні діє пункт з прийому та видачі вживаного одягу, взуття тощо, який приймає благодійну допомогу у вигляді вживаних речей від усіх бажаючих.

у відділенні соціально-побутової адаптації медсестрою надаються наступні послуги:

-  лікувальна фізкультура;

- заняття на спортивних тренажерах;

- лікувально-профілактичний масаж;

- ароматерапія;

- процедури апаратом «Вітафон» та інше.

На безоплатне соціальне обслуговування у КУ «Артемівський райтерцентр»  мають право:

          - громадяни  похилого  віку,  інваліди,  хворі    числа осіб працездатного   віку   на   період   до   встановлення   їм  групи інвалідності,  але  не  більш  як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування  і  не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд  і  допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

     - громадяни, які  перебувають  у  складній  життєвій  ситуації у зв'язку  з  безробіттям  і  зареєстровані   в   державній   службі зайнятості   як   такі,   що   шукають  роботу,  стихійним  лихом, катастрофою (і мають  на  своєму  утриманні  неповнолітніх  дітей, дітей-інвалідів,    осіб    похилого    віку,   інвалідів),   якщо середньомісячний  сукупний  дохід  їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум  для  сім'ї.

        У випадку коли вищевказані громадяни мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або сукупний дохід їх сімей вищий ніж прожитковий мінімум для сім’ї, територіальним центром можуть надаватись платні соціальні послуги згідно затверджених тарифів.

Актуальна інформація

 

Новини
06.08.2020
  Шановні будівельники, ветерани галузі!   Від щирого серця вітаю Вас і ваші родини з професійним святом - Днем будівельника ! Ваша професія відповідальна, благородна та поважна. Усе, що...
Деталі >
17.07.2020
Шановні мешканці Бахмутського району!          Товариство Червоного Хреста України приймає активну участь у реагуванні на виклики пандемії Covid – 19, підтримує...
Деталі >
16.07.2020
Шановні металурги!   Вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Ви присвятили своє життя найгарячішій, складній та почесній професії. Ваша...
Деталі >
12.07.2020
Чемпіонат області з пляжного волейболу
  З 10 по 12 липня 2020 року у Лиманській ОТГ на пляжі «Дарина» відбувся Чемпіонат Донецької області з пляжного волейболу серед команд чоловіків та жінок сільських районів, присвячений 70-річчю...
Деталі >
02.07.2020
Шановні співробітники та ветерани правоохоронних органів!
  Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем Національної поліції України! Ваша щоденна самовіддана служба пов'язана з величезним ризиком і відповідальністю. Саме від Вас залежить порядок...
Деталі >
Фотогалерея