Додати в закладки

05.03.2021

Одна із громад Бахмутського району бере участь у пілотному проекті

Количество просмотров: 182
Бахмутська громада увійшла до числа чотирьох міст Донецької області, де з 1 квітня 2021 року за ініціативи Президента України стартує пілотний соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України».
Разом із Краматорськом, Маріуполем та Покровськом вони мають показати приклад організації оздоровчої рухової активності для інших громад Донеччини та країни.
Визначена локація - це відкритий комплексний майданчик в місті Бахмут по вулиці Ювілейній, 81а. З метою організації тренувань на локаціях будуть залучені такі елементи, як «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, сходинки та зона (вільний простір) для створення координаційної лінії. Задля цього їх позначать спеціальними QR-кодами з переходом на сайт з відеоуроками, які включатимуть вправи різного рівня складності.
Передбачається, що реалізація соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» дозволить кожному громадянину самостійно займатись спортом за допомогою онлайнових завдань – у будь-який день та час доби.