Додати в закладки
Як часто ви звертаєтесь до органів виконавчої влади?

Новини

01.04.2020

Количество просмотров: 623
 
БАХМУТСЬКА   РАЙОННА   РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ
 
від   «01»  04.2020 № 78
м. Бахмут
 
Про заходи щодо запобігання поширенню
гострої  респіраторної хвороби COVID-19,
спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2
 
 
У зв`язку з продовженням карантину на усій території України                 до 24 квітня 2020 року з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року № 530-IX, статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1.     Заборонити:
1.1. Відвідування учнями Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Бахмутського району та відвідувачами Спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик» і комунального закладу спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Авангард».
1.2. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування на території Бахмутського району.
 
2. Призупинити особисті прийоми громадян головою Бахмутської районної ради, заступником голови Бахмутської районної ради.
 
3. Бахмутській районній державній адміністрації Донецької області (Єрохіна) забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням вимог законодавства України щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів юридичними особами, управління якими делеговано Бахмутській райдержадміністрації, що супроводжується передачею фінансових ресурсів (головні розпорядники бюджетних коштів), а також матеріально-технічних та інших ресурсів.
 
 
 
 
4. Керівникам юридичних осіб, які є об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, що перебувають в управлінні Бахмутської районної ради, доручити працівникам виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором, вдома, а також надавати працівникам за їх згодою відпустки.
 
5. Керівникам юридичних осіб, які є об`єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Бахмутського району, забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням юридичними особами, які вони очолюють, вимог законодавства України щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.
 
6. Начальнику відділу з загальних питань та кадрової роботи      Галактіонова Г.С. організувати для відвідувачів Бахмутської районної ради прийом листів (за виключенням рекомендованих), заяв, скарг, пропозицій, запитів на публічну інформацію, тощо засобами електронного зв`язку, через поштову скриньку, розміщену в холі (при центральному вході до адміністративної будівлі) або засобами телефонного зв`язку.
 
7. Начальнику відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Гребеник Г.Г. забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті районної ради інформації про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
 
8. Заступнику голови районної ради Легуцькому С.М. забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням вимог законодавства України щодо проведення профілактичних і протиепідемічних заходів у виконавчому апараті районної ради, а також поточну дезінфекцію службових приміщень районної ради не рідше, ніж два рази протягом робочого часу           (з 08.00 до 17.00 – понеділок-четвер, з 08.00 до 15.45 – п`ятниця).
 
9. Вважати таким, що втратило чинність з 01 квітня 2020 року, розпорядження голови Бахмутської районної ради від 17 березня 2020 року     № 66 «Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
 
10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                         Є.Ю. Пластун
 
 
 
УКРАЇНА
 
БАХМУТСЬКА   РАЙОННА   РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
ГОЛОВИ   РАЙОННОЇ   РАДИ
 
від   «01» 04.2020 № 79
м. Бахмут
 
Про пропускний режим до
адміністративної    будівлі
Бахмутської районної ради
 
 
 
У зв`язку з продовженням карантину на усій території України                 до 24 квітня 2020 року з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року № 530-IX, статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
 
1. Установити до 24 квітня 2020 року обмежений доступ відвідувачів Бахмутської районної ради та Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради, розташованої за адресою: вул. Сибірцева, 33, м. Бахмут, Донецька область, 84500.
 
2. Бахмутській районній раді (Пластун), Бахмутській районній державній адміністрації Донецької області (Єрохіна) з метою забезпечення обмеженого доступу відвідувачів до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради:
- установити в холі (при центральному вході до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради) поштові скриньки для вхідної кореспонденції (листів (за виключенням рекомендованих листів), заяв, скарг, пропозицій, запитів на публічну інформацію, тощо);
- заборонити проведення всіх заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування на території Бахмутського району;
- відвідувачів відділу ведення Державного реєстру виборців Бахмутської райдержадміністрації пропускати з дозволу начальника відповідного відділу.
 
3. Бахмутській районній державній адміністрації Донецької області (Єрохіна) на період установленого карантину забезпечити відповідний пропускний режим для відвідувачів до одноповерхової адміністративної будівлі Бахмутської районної ради, розташованої за адресою: вул. Сибірцева, 33,         м. Бахмут, Донецька область, 84500, яким володіє та користується Бахмутська райдержадміністрація на правах оренди.
 
4. Сторожам-вахтерам виконавчого апарату Бахмутської районної ради забезпечити установлений пунктами 1 та 2 цього розпорядження пропускний режим до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради.
 
5. Вважати таким, що втратило чинність з 01 квітня 2020 року, розпорядження голови Бахмутської районної ради від 17 березня 2020 року     № 67 «Про пропускний режим до адміністративної будівлі Бахмутської районної ради».
 
6.      Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
 
 
 
Голова районної ради                                                                         Є.Ю. Пластун                                                 
 
 
                                         
 
 

 » Всі новини
Новини
21.01.2021
Позачергова сесія Бахмутської районної ради
З метою врегулювання окремих питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст...
Деталі >
20.01.2021
Декларуємо доходи за 2020 рік!
    Задекларувати свої доходи це – конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного громадянина...
Деталі >
20.01.2021
Податкова служба Донеччини інформує!
  До уваги платників ЄСВ! ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє, що строк списання недоїмки ФОП, які не здійснюють...
Деталі >
20.01.2021
Увага! Пряма лінія!
21 січня 2021 року відбудеться «пряма лінія» голови Бахмутської районної ради Донецької області Кіщенко Світлани...
Деталі >
19.01.2021
Вітання зі Святом Водохреща
Шановні жителі Бахмутського району!  Від імені депутатського корпусу Бахмутської районної ради щиро вітаю...
Деталі >
Фотогалерея